YAYIN AKIŞI
magazin

728x90

header-ad

468x60

header-ad

6 Ocak 2018 Cumartesi

6 yaşında 41 ülke gezen minik

İşte Mihai ve Oana çiftinin ilginç dünya turu hikayesi…


Romanyalı Mihai ve Oana çifti iki yıl önce dört yaşındaki çocukları Vladimir'e dünyayı göstermek isteyip motosikletleriyle dünya turuna çıkmışlardı. Kariyerlerine ara veren Romanyalı çift, ilginç bir Avrupa tatiline imza atmıştı. Dört ay boyunca kıtada hemen her ülkeyi gezmişlerdi. O zamanlar kızları Vladimir 4 yaşındaydı, şuan 6 yaşında ve hâlâ gezmeye devam ediyor. Gezgin aile şimdi de Asya kıtasını baştan başa dolaştı…

Kariyerlerini bir süre ara veren Romanyalı çift, ilginç bir Avrupa tatiline imza atıp, 4 ay boyunca kıtadaki hemen hemen her ülkeyi ziyaret etmişti. Gezgin aile şimdi de Asya kıtasını baştan sona kat etti.

Anne baba ve kızları turda

Kariyerlerine bir süre ara veren Romanyalı çift, kızlarını da yanlarına alarak ilginç bir Avrupa tatiline imza atarak sosyal medyada hatırı sayılır bir kitlenin sahibi olmuştu.

4 yaşında 41 ülke görmüştü 


4 ay boyunca kıtadaki hemen hemen her ülkeyi ziyaret eden Mihai Barbu ve eşine o zaman 4 yaşlarında olan kızları da eşlik etmişti. 

Motosikletle gezdiler 


Maceraperest ailenin Avrupa turunu ilginç kılan detay ise, 3 kafadarın seyahat için araba yerine motosiklet tercih etmeleri olmuştu.

İstanbul’a da gelmişlerdi

Seyahatlerinin son kısımlarında İstanbul'a da uğrayan aile toplamda 28 bin kilometre kat etmişti.
Gezgin aile şimdi de aynı yöntem ile Asya kıtasını baştan sona kat etti.
Seyahatlerine Romanya'dan başlayan üç kafadar 4 ay süren yolculuk sonrası Moğolistan'a ulaştı. Aile bu seyahat kapsamında tam 26 bin kilometre yol kat etti. Sosyal medyada binlerce takipçi edinen aile
bu gezi kapsamında aralarında İran, Kazakistan ve Rusya'nın bulunduğu 12 ülkeyi ziyaret etti.

« GERİ
İLERİ »

Facebook Comments23 APPID