YAYIN AKIŞI
magazin

728x90

header-ad

468x60

header-ad

15 Ocak 2018 Pazartesi

Detroit Otomobil Fuarının Yıldızı Mercedes G Serisi Oldu

Detroit Otomobil Fuarının bu yılki yıldızı Almanların 39 yıldan bu yana neredeyse hiç değiştirmeden sattıkları lüks arazi duayeni Mercedes G serisi oldu.

Mercedes, yeni G Serisi'ni Detroit'te ünlü aktör Arnold Schwarzeneger ile tanıttı. Alman marka fuardan bir gece yaptığı tanıtımı 'Henry Ford'un ilk otomobilini ürettiği garaj üzerinde inşa edilen 'Michigan Tiyatrosu'nda gerçekleştirdi. Yeni G Serisi modelinin tanıtım törende Mercedes Dünya Başkanı Dieter Zetsche bir konuşma yaptı. Dieter Zetsche bir ara cebinden çıkardığı G Serisi modelinin kapı kolunu göstererek "Sadece bunu değiştirmedik" dedi.

ARNOLD SCHWARZENEGER TANITTI

Işıklar ve ateşler arasındaki gösterinin ardından Dieter Zetsche, sahnede bulunan bir aracın içinden Arnold Schwarzeneger'i indirdi.

Hem G Serisi'nin hem de eski California Valisi olan ünlü oyuncu Arnold Schwarzeneger'in Avusturya Graz doğumlu olduğunu söyleyen Dieter Zetsche ile esprili bir sohbet yaptı.

Çok uzun zamandır bir G Serisi sahibi ve kullanıcısı olduğunu belirten ünlü aktör, "Vücut geliştirme çalışmalarına başladığımda ve en iyi vücuda sahip olduğumda, G Serisi'nin en iyi SUV olduğunu biliyordum. Ben daha güçlü ve kaslı hale geliyordum, G Serisi de güçlenip kaslanıyordu. Daha sonra hızlı olmak istedim, o zaman G Serisi de daha hızlandı. O yüzden biz gerçek ikiziz" dedi.
« GERİ
İLERİ »

Facebook Comments23 APPID