YAYIN AKIŞI
magazin

728x90

header-ad

468x60

header-ad

5 Ocak 2018 Cuma

Golden Globe Siyah bir Protestoya Hazırlanıyor
2017'nin kadın-erkek eşitliği konusunda çok olumlu geçtiğini söyleyemeyiz. Özellikle, Hollywood'ta yaşanan cinsel taciz skandalları erkek egemenliğinin kutsandığı bir düzenin karşısında tepkiyle durmaktan başka çözüm bırakmadı. 
Beyazperdeden tanıdığımız birçok ünlü aktrisin, Harvey WeinsteinLouis C.K., ve Matt Lauer gibi prodüktörlerin iktidar gösterisine daha fazla göz yummayacaklarını açıklamaları, parıltılı Hollywood dünyasını bile ayaklanmaya teşvik etti. Bu kadın dayanışması Golden Globes 2018'e de etkisi altına alacak. Kırmızı halıda yürümeye hazırlanan tüm kadınlar, Hollywood'taki cinsel tacize karşı siyahlar içerisinde kuşaklanacak!
Meryl StreepJessica ChastainHelen MirrenEmma StoneNicole Kidman ve Reese Witherspoon gibi isimlerin önderliğinde gerçekleşmesi planlanan sessiz protestonun ani gelişen bir karar olduğu biliniyor. Hatta 7 Ocak'ta düzenlenecek ödül töreni için haftalar öncesinden özel hazırlanan kıyafetlerin çoğu son dakikada değiştirilmiş. 2018'in kadın-erkek eşitliğini temenni ediyor ve şimdiden tüm adaylara başarılar diliyoruz!
« GERİ
İLERİ »

Facebook Comments23 APPID