YAYIN AKIŞI
magazin

728x90

header-ad

468x60

header-ad

17 Ocak 2018 Çarşamba

Michael Douglas'a cinsel taciz suçlamasıHollywood'da 2017'nin son aylarında açılan taciz dosyası kapanmak bilmiyor.Ünlü oyuncu Michael Douglas'ın 32 yıl önce eski bir set çalışanının önünde kendini cinsel açıdan tatmin ettiği iddiası gündeme bomba gibi düştü. 

Bu konunun bu kadar büyümesinin nedeni ise kendisiyle ilgili bu iddiadan yola çıkılarak yapılan haberin bir dergide yayınlanacağını öğrenen Michael Dogulas'ın hemen başka bir yayın organına bu iddiaları yalanlayan bir demeç vermesi.Üstelik kendisiyle ilgili habere yer veren dergi daha piyasaya çıkmadan.

73 yaşındaki Michael Douglas, The Hollywood Reporter'ın, 32 yıl önce eski bir çalışanının karşısında kendini cinsel olarak tatmin ettiğine dair bir haberin yer aldığını öğrenince Deadline adlı dergiye konuştu.Henüz piyasaya çıkmamış olan dergide yayınlanacağı ileri sürülen haberde Douglas'ın kadın çalışana "eğer bu olup bitenleri anlatırsan seni bu sektörde yaşatmam" dediğine ilişkin iddialar da yer alıyor.

Ancak deneyimli oyuncu tüm bu iddiaları yalanladı. Daha haberin yer aldığı dergi yayınlanmadan olayın üstüne gitmek istediğini söyleyen Michael Douglas tüm bunların Noel'den kısa bir süre kulağına geldiğini belirtti.İki Oscar ödüllü Douglas "Bu tamamen yalan, fabrikasyon uydurma ve gerçek dışı bir iddia" diye konuştu. Douglas hakkındaki bu iddiaları ortaya atan kadının kimliği henüz belli değil.

Ama gözler oyuncunun hem yapımcılığını hem de önemli rollerinden birini üstlendiği 1985 tarihli The Jewel of Nile adlı filme çevrildi.

Douglas bunca yıllık kariyeri boyunca endüstri içindeki varoluş biçiminden gurur duyduğunu belirterek kendisi hakkında ortaya atılan iddiaların üzüntü verici olduğunu söyledi.
« GERİ
İLERİ »

Facebook Comments23 APPID