YAYIN AKIŞI
magazin

728x90

header-ad

468x60

header-ad

17 Ocak 2018 Çarşamba

Tara Reid 43 kiloya düştüBir grup arkadaşıyla birlikte denizin ve güneşin keyfini çıkaran Reid, yine uzun zamandır olduğu gibi aşırı zayıf görüntüsüyle eleştirilerin odağında. Kendisine yönelik tüm eleştirilere ya da sağlık ile ilgili endişelere rağmen Reid "Ben hiçbir zaman anoreksik olmadım" diyor.

Herhangi bir yeme bozukluğu sorunu yaşamadığını söyleyen Tara Reid "Ben sadece zayıf bir insanım" diye konuşuyor. Ünlü oyuncu "Bazı insanlar da aşırı kilolu. Ama biz her gün onlara bakıp durmadan eleştirmiyoruz" diye sürdürüyor sözlerini.

Boyu 1.65 cm olan Tara Reid, şu anda 43 kilo.

Onu en çok rahatsız eden ise özellikle de bir restorana gittiğinde herkesin gözlerini dikip ne yiyip içtiğine bakması.Bu durumdan duyduğu rahatsızlığı şöyle anlatıyor:"İnsanlar bana bakıyorlar. Her yaptığımı izliyorlar. Özellikle de bir restoranda... Yiyorum, yiyorum ve bu arada insanların benim hakkımda yaptıkları dedikoduları duyuyorum."

Reid, şu anda çok hasta olan annesinin de kendisi hakkında söylenenleri duyduğunda çok üzüldüğünü anlatıyor:"Babam 2016 yılının sonlarında öldü. Annem de şu anda çok hasta. Benim hakkımda söylenenleri duyduğu zaman çok üzülüyor.İnsanlar yorum yaparken benim de birilerinin kızı, kız kardeşi ya da sevgilisi olduğumu unutuyorlar. Yani söyledikleri şeyler sadece beni değil, yakınlarımı da etkiliyor."
« GERİ
İLERİ »

Facebook Comments23 APPID