YAYIN AKIŞI
magazin

728x90

header-ad

468x60

header-ad

19 Ocak 2018 Cuma

Türkiye'nin en iyi yönetilen Ege Bölgesi şehir oteli seçildi

GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından organize edilen ve bu yıl 8. si gerçekleşen “QM Awards 2017” Ödülleri, ihtişamlı bir ödül töreni ile sahiplerini buldu.

”Quality Management AWARDS(Kalite Yönetim Ödülleri)”; Türkiye’nin Turizm profesyonellerini, yatırım ve yatırımcılarını, bölge, tur operatörü, acente, taşeron, kişi, kurum ve özel teşebbüsleri takdir ve teşvik etmek amacıyla Türk turizmine hizmet etmekte.

10 dalda 45 farklı kategoride turizmin en iyilerinin seçildiği QM AWARDS 2017 Ödülleri; yaklaşık 57.666 bin turizm profesyonelinin katıldığı iki aşamalı oylamanın ardından finalize edilerek belirlendi. Swissotel Büyük Efes İzmir; “TÜRKİYE’NİN EN İYİ YÖNETİLEN EGE BÖLGESİ ŞEHİR OTELİ” seçildi.

Otelin Genel Müdürü H. Rıza Elibol ödülünü POYD Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Tümkaya’dan alırken şöyle ifade etti: ”Bu yıl itibariyle Swissôtel Büyük Efes, İzmir ailesi olarak AccorHotels zincirinin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu başarı dolu yılda bunun yanı sıra, Safehotels Alliance AB firması tarafından,“SafeHotels Certification” ile ödüllendirilip, Ege Bölgesi’nde bir ilke daha imza atarak en yüksek “Executive” seviyeli sertifikayı aldık. Öncelikli konularımız arasında olan çevreye duyarlılık için “Planet 21” isimli program rehberliğinde çalışmalarımıza başladık; inovasyon ve yaratıcılık konularında “Sürdürülebilir Mükemmelliği Yaşatma” projemiz ile uluslararası SKAL vakfından almış olduğumuz başarı sertifikası; Trip Advisor’dan aldığımız ‘‘2017 Mükemmellik Sertifikası’’ ile topluma ve sektöre örnek olmaya devam ediyoruz. 2017’yi kapatıp 2018’e merhaba darken; POYD (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği)’dan aldığımız “TÜRKİYE’NİN EN İYİ YÖNETİLEN EGE BÖLGESİ ŞEHİR OTELİ”ni almış olmaktan ayrıca gurur duyuyoruz.
« GERİ
İLERİ »

Facebook Comments23 APPID