New York’tan dünyaya yayılan efsanevi Nobu Restaurant, İstanbul’daki birinci yılını kutlarken, Türkiye’de ikinci restoranını açtı. Gölköy’de yer alan Loft’un içerisinde konumlanan Nobu, Süzer Grubu’nun yatırımıyla eşsiz lezzetlerini ve ambiyansını Bodrum’la buluşturdu. Nobu deneyiminin kusursuz bir şekilde yaşandığı Nobu Bodrum, özel ve taze içeriklerle hazırlanan restoranın ikonik yemeklerinden yerel kokteyllere kadar her şeyi Bodrum’un eşsiz ambiyansında sunuyor.

Nobu Restaurant, Bodrum Loft’ta açıldı.

Baran Süzer, Mustafa Süzer

Nobu Bodrum’un açılışına özel gerçekleştirilen davette, misafirler restoranın lezzetlerini ilk deneyenler arasında yer aldı. Süzer Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Baran Süzer’in ev sahipliğinde gerçekleşen davete aile ve arkadaşlardan oluşan küçük bir davetli grubu katıldı.

Tüm dünyada büyük bir lezzet deneyimi olarak bilinen, dünyaca ünlü müdavimleri bulunan restoranın yeni mekanında da öncelik menüye verildi. Nobu Bodrum menüsü, Nobu Kurumsal Şefi Herve Courtrot önderliğinde İstanbul ekibi tarafından restoranın imza yemekleriyle birlikte Bodrum’a özel lokal dokunuşlarla özenle oluşturuldu.

Nobu Restaurant, Bodrum Loft’ta açıldı.

Her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünülen Nobu Bodrum, menüsüyle olduğu kadar zarif dekorasyonuyla da dikkati çekiyor. Mimari detayları Gölköy’ün doğal dokusuna uygun olarak tasarlandığı mekan, zeytin ağaçları içerisindeki ambiyansıyla Bodrum ruhunu yaşatıyor. Tüm dünyada mutfağıyla öne çıkan Nobu’nun yeni restoranında tıpkı İstanbul’da olduğu gibi müzik de önemli bir yer ediniyor.

Nobu Restaurant, Bodrum Loft’ta açıldı.

Nobu Bodrum’da perşembe, cuma, cumartesi ve pazar günlerinde canlı DJ performansları yemek ve eğlenceyi aynı eşsiz deneyimde buluşturacak. Sezon içerisinde mekanda konuk DJ’ler de performans sergileyecek.

Nobu Bodrum haftanın her günü 18:00-00:00 saatleri arasında yemek, 18:00-02:00 saatleri arasında bar alanları ve 180 kişilik kapasitesiyle misafirlerini ağırlıyor.

Baran Süzer, Nobu Corporate Chef, Hervé Courtot, Japonya Konsolos Yardımcısı, Takumi Suemitsu